Nieformalna grupa entuzjastów spotykająca się z grubsza co dwa tygodnie.

#241 Co nas wciąga w Lean Software Development

2022-01-24

Piotr Kuczyński, Krzysztof Kiprowski

Lean Software Development - samo podejście istnieje od lat, my jednak chcemy sięgnąć do korzeni i opowiedzieć Wam jak łączyć Agile i Lean, co w tym połączeniu jest nowego oraz co to znaczy dla przyszłego rozwoju software developmentu. Krzysiek jako wieloletni praktyk Lean oraz Piotrek - Scrum Master i Agile Coach. I możemy Was zapewnić - LSD wciąga.

Piotr Kuczyński

W swojej ponad 10 letniej karierze poznał wiele kontekstów pracując m.in w branży finansowej i e-commerce. Posiada szeroką wiedzę z zakresu Agile , Lean, Six Sigma i chętnie wykorzystuje ją w praktyce. Uzdolniony facylitator oraz trener, potrafi stworzyć pozytywne środowisko do przyswajania wiedzy i praktycznego jej zastosowania. Od kilku lat zaangażowany we współtworzenie społeczności i facylitację Agile Coach Camp Poland czyli regularnego spotkania wyjazdowego praktyków Agile.

Krzysztof Kiprowski

Ma za sobą ponad 10 lat doświadczenia pracy w optymalizacji. Black Belt z metodyki Lean Six Sigma, PM w ramach metodyki IPMA, Certyfikowany Trener i facylitator. Praktyk. W ciągu swojej pracy zmapował blisko 600 procesów biznesowych i zrealizował kilkadziesiąt projektów optymalizacyjnych. Współuczestniczył w budowaniu strategii efektywności procesowej. Prowadzi szkolenia z zakresu myślenia procesowego i optymalizacji. Propagator kultury Lean.

Nagranie

Materiały ze spotkania