Nieformalna grupa entuzjastów spotykająca się z grubsza co dwa tygodnie.

#187 [Warsztat] Meandry facylitacji zwinnych spotkań

2019-09-02

Ewelina Gałęzowska-Szomborg

Wydarzeń w Scrum jest 5 , każde trochę inne, każde ma inny cel. Nie każde musi prowadzić Scrum Master. A zatem umiejętność facylitacji spotkań przyda się każdemu kto jest członkiem zwinnego zespołu.

Podczas spotkania dowiesz się czym jest facylitacja, jaka jest rola facylitatora, czym różni się od trenera, lidera i konsultanta. Przekonasz się, że metody i techniki to najprostsza rzecz jaką jesteś w stanie organizować. Dowiesz się co jest najtrudniejsze w roli facylitatora.

Spotkanie będzie składało się z trzech części: 1. O grupach, zespołach i roli facylitatora 2. Praktyka – warsztat w małych grupach 3. Podsumowanie zdobytych doświadczeń

Prelegent

Ewelina Gałęzowska – Szomborg

Coach ACC ICF, Trener Biznesu, Coach Action Learning Współzałożycielka: Agile Hats, Job Crafting Polska.

Jest energetyczną i dyplomowaną Trenerką Biznesu, uważną i świadomą Coacherką. Posiada akredytację ACC ICF. Pracuje z zespołami, Scrum Masterami i liderami nad rozwojem w kierunku zwinności. W Agile Hats odpowiedzialna za miękką, psychologiczną część pracy w zespołach - uświadamia wagę współpracy i inspiruje do szczerej, otwartej komunikacji. Realizuje sesje coachingu zespołowego i indywidualnego. Prowadząc coaching wspiera w odnajdywaniu odwagi do eksperymentowania i podejmowania nowych działań.

Nagrania brak

Materiały ze spotkania