Nieformalna grupa entuzjastów spotykająca się z grubsza co dwa tygodnie.

#67 Agile Management 2013

2013-11-14

Konferencja

Jeszcze dwa lata temu nowością było wykorzystanie zwinnych metodyk na poziomie projektów biznesowych. Dzisiaj jedna trzecia CIO wiodących firm deklaruje, że Agile w korporacji to jedna z najważniejszych kompetencji IT. Konferencja organizowana przez Fundację Governica, we współpracy ze Stoos Satellitte Warsaw to możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami, zdobycia wiedzy, podzielenia się doświadczeniami oraz skonfrontowania swoich opinii. Podczas konferencji:

  1. dwie sesje plenarne;
  2. cztery rundy dyskusji w formule roundtables;
  3. sesja „Inspiracje Agile” – najważniejsze wnioski i najlepsze rozwiązania zaprezentowane podczas dyskusji przy okrągłych stołach;
  4. nieformalne spotkanie integracyjne.

Gościem specjalnym będzie między innymi Arie van Bennekum — jeden z sygnatariuszy Agile Manifesto.

Strona konferencji.

Wieczór z Agile

Nieformalne spotkanie po pierwszym dniu konferencji Networking, możliwość integracji i nieskrępowanej wymiany poglądów w luźnej atmosferze.

Wieczór z Agile to spotkanie osób, które chciałyby porozmawiać o Agile oraz innych aspektach zarządzania, spotkać ekspertów i mieć możliwość wymiany swoich poglądów. To networking i rozmowy, nieskrępowane krawatem i oficjalnymi zasadami, które sprzyjają integracji środowisk.

Na wieczorne rozmowy o Agile zapraszamy wszystkich uczestników Konferencji, a także pasjonatów zarządzania, studentów i wszystkich tych którzy chcieliby spotkać się z obecnymi na Agile Management ekspertami, ale nie mają możliwości uczestniczenia w samej konferencji. Będziecie mieli Państwo szansę spotkania w jednym miejscu takich ekspertów jak Arie van Bennekum, Michał Rączka, Piotr Burdyło, Tomek Włodarek, Dominik Kowalczyk czy Wojciech Chybowski.

Nagrania brak