Nieformalna grupa entuzjastów spotykająca się z grubsza co dwa tygodnie.

#294 Warszawska Gilida Scrum Masterów - Czy twój zespół jest dysfunkcyjny? Sprawdźmy co na to AI!

2024-04-15

Michał Kowalewski, Arleta Szczygielska

Wskrzeszamy wydarzenie z cyklu Warszawska Gildia Scrum Masterów.

Czy twój zespół jest dysfunkcyjny?

Motywem przewodnim pierwszego spotkania będzie 5 dysfunkcji pracy zespołowej wg Patricka Lencioniego.
Wydarzenie odbędzie się w formule Open Space, co jest unikalną okazją, aby w otwartej i dynamicznej atmosferze dzielić się własnymi doświadczeniami, wyzwaniami i rozwiązaniami z innymi Scrum Masterami.

Dodatkowo, zapisy ze wszystkich grup dyskusyjnych zostaną przeanalizowane przez autorskie rozwiązanie AI, które nie tylko zapisze wnioski z grup, ale również wskaże, jakie dysfunkcje wystąpiły na naszych warsztatach!

Jesteś ciekaw wyników?
Zapraszamy!

Jest to warsztat dla:

Scrum Masterów na wszystkich poziomach.

Prowadzący i gospodarze spotkania:

Michał Kowalewski - Doświadczony Scrum Master, Agile coach, Product Owner autorskiego rozwiązania AI.

Arleta Szczygielska - Agile Coachka, która przyczynia się do sukcesu inicjatyw w różnych branżach - od tzw. wielkiej czwórki, przez ubezpieczenia i sektor medyczny, po telekomunikację i bankowość. To szerokie i długoletnie doświadczenie pozwoliło jej na zdobycie wszechstronnego wglądu w różnorodne modele biznesowe i strategie operacyjne. Uzupełnienie tego o zrozumienie procesów biznesowych i technologicznych sprawia, że jest w stanie przewodzić i wspierać organizacje w transformacji cyfrowej, wprowadzając innowacje i optymalizując procesy operacyjne. Jej doświadczenie i umiejętności umożliwiają przekształcanie wyzwań w możliwości, co czyni ją liderką i mentorką dla osób dążących do doskonałości w świecie Agile.

Nagrania brak