Nieformalna grupa entuzjastów spotykająca się z grubsza co dwa tygodnie.

#293 Ekoinnowacyjne Przełomy - Liberating Structures dla Ziemi

2024-03-25

Mikołaj Gajewski, Paulina Karnabal, Olga Sikorska, Yurii Demkiv

Będzie to już piąty warsztat Liberating Structures w Ørsted.
Tym razem skupimy się na “Ekoinnowacyjnych Przełomach - Liberating Structures dla Ziemi”,
gdzie wykorzystamy struktury takie jak:

po to, aby pobudzić naszą innowacyjność i poprawić umiejętność współpracy w zespole.

Jest to warsztat dla:

Wszystkich osób, które chcą w praktyce przetestować Liberating Structures.

Czekają nas 2h warsztatów i 1h networkingu!

Prowadzący i gospodarze spotkania:

Mikołaj Gajewski - twój przewodnik po świecie Agile z Warszawy! Moje doświadczenie zdobywałem w Ørsted, Accenture i kilku mniejszych firmach, gdzie nauczyłem się praktycznego stosowania zwinności. Z Agile Warsaw zorganizowaliśmy 4 warsztaty Liberating Structures, więc moje działania mówią same za siebie! Jeśli potrzebujesz pomocy w budowaniu efektywnego, zdrowego i dobrze funkcjonującego zespołu, chętnie pomogę!

Paulina Karnabal - mistrzyni Scrum o korzeniach technicznych z zakresu energetyki, która z sukcesem ukończyła program stażowy IT Explorer w Ørsted i została pełnoprawną Scrum Masterką! Z ogromną pasją do agile i determinacją kieruje sprintami i przepływem historyjek w swoich zespołach. Po godzinach w otoczeniu kuchennej magii i pracy w lodziarni, jej oczyszczony umysł gotuje strategie sukcesu produktów z którymi jest związana.

Olga Sikorska - niegdyś urbanistka o zacięciu IT, dziś Scrum Masterka Engineering ART w Ørsted. Jej pasja do kreatywnego rozwiązywania problemów wzięła się z lat spędzonych nad planami miejskimi, gdzie wprowadzała techniki zwinne i User Experience. Uwielbia warsztaty i niekonwencjonalne metody. W prywatnym czasie jest domową szefową kuchni i fanką gier wszelkiego rodzaju.

Yurii Demkiv - informatyk i programista w przeszłości, teraz Scrum Master w Ørsted. Woli słuchać więcej niż mówić, ale jak mówi, to robi to z pasją i energią. Wielki fan pragmatycznych i lakonicznych dialogów, dlatego jest zainteresowany facylitacją. Po pracy wspiera zwinność na matach, trenując sztuki walki.

Nagrania brak