Nieformalna grupa entuzjastów spotykająca się z grubsza co dwa tygodnie.

#290 Na czym polega eksperymentowanie i po co nam facylitator procesu? (Krzesła inaczej)

2024-01-15

Adam Michalczyk

Zapraszam Was wraz z Scrumvival na pierwszy a nowym roku i odrobinę karnawałowy meetup.

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, czy dorośli są naprawdę dobrzy w pracy zespołowej? Czy nasze nawyki rzeczywiście sprzyjają efektywnej współpracy?

Może mieliście okazję doświadczyć ćwiczenia z krzesłami - jeśli nie, to warto spróbować - jeśli tak, to może zaciekawi was jak można zrobić je inaczej. Przeprowadziłem to ćwiczenie wiele razy i zebrałem z tego dość interesujące wnioski. Chciałbym się nimi z Wami podzielić, ale oczywiście dopiero po tym, jak sami spróbujecie tego ćwiczenia.

Na szczęście, mamy ponad dwie godziny, więc będzie okazja do wypróbowania kilku innych rzeczy, które mogą otworzyć nasze oczy na nowe perspektywy w pracy z grupami.

Po warsztacie możecie odczuwać różne emocje - być poruszeni, zaskoczeni, zdziwieni albo zadowoleni. Moim celem jest dostarczyć Wam materiałów do refleksji, bo przecież nie powiem wam jak żyć. Serdecznie zapraszam!

Dla kogo jest ten meetup?

Szczególnie do osób pracujących z grupami ludzi (AC, SM, liderów).

Prelegent:

Cześć, jestem Adam Michalczyk, ale możecie mi mówić po prostu Adam.

Byłem programistą, administratorem systemów, menedżerem, Scrum Masterem, Product Ownerem, Executive Coachem. Od siedmiu lat podróżuję po organizacjach pomagając im ograniczać podążanie w ślepe uliczki a zwiększać eksperymentowanie.

Współtworzyłem grupę Agile Rebels, dziś jestem częścią Rebelsów - gdzie pomagam organizacjom być zwinnymi. Doradzam organizacjom i uczę scruma i podobnych. Od 2017 roku jestem Professional Scrum Trainerem organizacji Scrum.org. Pomagam przy Agile Coach Camp i produkuję z kolegami Scrumvival. Czasem dzielę się z ludźmi swoim zrozumieniem zwinności.

Więcej o mnie możecie przeczytać na mojej stronie internetowej adammichalczyk.pl . Ale pamiętajcie, że najważniejsze jest to, co robimy, a nie to, co mówimy. Więc do zobaczenia na spotkaniu!

Nagrania brak