Nieformalna grupa entuzjastów spotykająca się z grubsza co dwa tygodnie.

#286 Narysować mapę, która zrobi dobry IMPACT

2023-11-20

Paweł Pelc

Jak często zdarza Ci się, że musisz dobrze rozpoznać wiele ścieżek, które doprowadzą Cię do końcowego celu?

W świecie, w którym dominuje zmienność i złożoność wszystkiego wokół, warto korzystać z metod, które pomagają wspólnie pisać różne scenariusze. Chciałbym zaprosić Was do wspólnej pracy nad znajdywaniem takich ścieżek, które prowadzą do oczekiwanego celu (outcome).

Impact mapping, którego twórcą jest Gojko Addzic, stał się dla mnie swoistym drogowskazem, dzięki któremu łatwiej znajdywać ścieżki odkrywania nieznanych, nieoczywistych rozwiązań.

Dla kogo jest ten meetup?

Jesteś Scrum Masterem, Product Ownerem lub podobnie jak ja planujesz być? Zapraszam Cię na warsztat, który kieruję do tych, którzy szukają nieoczywistych rozwiązań.

Prelegent:

Cześć, nazywam się Paweł Pelc.

Jakiś czas temu podjąłem odważną decyzję, żeby zmienić swoją zawodową ścieżkę. Nauka w szkole Agile Coachów i Scrum Masterów Brass Willow, pozwoliła mi budować mindset i poszerzać kąt widzenia, żeby dostrzegać inne spojrzenia.

Dotychczas z krótką przerwą 17 lat związany jestem z sektorem bankowym, w którym do dziś realizuję się w działach sprzedaży najbliżej związanych z klientami. Zbiór tych doświadczeń chcę wykorzystać w odpowiedzialności Scrum Mastera, tak żeby zmieniać otaczającą mnie rzeczywistość.

Prywatnie mam rodzinę w modelu 2+2…+1 pies. Bardzo cenię sobie wolny czas, który spędzam aktywnie, ładując w ten sposób swoje baterie. Przed rokiem podczas takiego ładowania baterii powstał w mojej głowie pomysł na serię postów na LinkedIn ,,Od bankiera do Scrum Mastera”, które są streszczeniem z mojego przebranżowienia.

Nagrania brak