Nieformalna grupa entuzjastów spotykająca się z grubsza co dwa tygodnie.

#281 [spotkanie stacjonarne] Co ten programista? - czyli jak zrozumieć programistę.

2023-09-18

Kate Prokopiuk

Podbijemy libkę, spropagujemy zmiany na developa. Naprawimy co się rozsypie i jak CR przejdzie plus testy w trakcie builda się nie rozsypią to za requestujemy MR, a infra nam to przepchnie na maina. Zdarzyło Ci się słyszeć podobne teksty od programistów? Nie jest wiedzą tajemną, że ogarnianie na czym polega praca programistów znacznie ułatwi Ci życie. Obojętnie od twojej roli. Na wybranych przykładach z życia przybliżę kilka zagadnień technicznych, które będą przydatne w pracy z zespołem programistycznym.

Dla kogo jest ten meetup?

Dla wszystkich osób współpracujących z IT i zespołami programistycznymi. Bez względu na role, jeśli masz styczność i chcesz co nieco zrozumieć technicznie – to zapraszam :).

Prelegentka:

Kate Prokopiuk: to PMka, której agile zmienił świat. W wyniku zrządzenia losu/ przypadku/ ciężkiej pracy [niepotrzebne skreślić] została Agile Coachem. Ze względu na osobowość dobrze się czuje w dużych zmianach organizacyjnych, ale i praca z zespołem nie jest jej obca. Od niedawna dzieli się swoją pasją do technologii prowadząc bloga technicznysm.pl.

Nagranie

Materiały ze spotkania