Nieformalna grupa entuzjastów spotykająca się z grubsza co dwa tygodnie.

#279 Liberating Structures - Narysujmy Empatię

2023-09-04

Paulina Karnabal, Jakub Karolak, Olga Sikora, i Mikołaj Gajewski

Czym są Liberating Structures?

Liberating Structures to zestaw 33 technik facylitacji pozwalający na wyzwolenie kreatywności i zaangażowanie uczestników. Można się z nimi zapoznać tutaj: https://liberatingstructures.org.pl. Każda struktura rozwiązuje inny problem, ma swoje miejsce i zastosowanie.

Jaki jest cel meetupu?

Celem meetupu jest praktyka kilku wybranych technik Liberating Structures. Podczas tego warsztatu użyjemy:

Dla kogo jest ten meetup?

Wszystkie osoby, które chcą w praktyce przetestować Liberating Structures.

Prelegenci:

Paulina Karnabal – mistrzyni Scrum o korzeniach technicznych z zakresu energetyki, która z sukcesem ukończyła program stażowy IT Explorer w Ørsted i została pełnoprawną Scrum Masterką! Z ogromną pasją do agile i determinacją kieruje sprintami i przepływem historyjek w swoich zespołach. Po godzinach w otoczeniu kuchennej magii i pracy w lodziarni, jej oczyszczony umysł gotuje strategie sukcesu produktów z którymi jest związana.

Jakub Karolak - pracuje zwinnie przez całą swoją karierę. Nie potrafi i nie chce inaczej. Specjalizuje się w szkoleniach, warsztatach, przemówieniach i wszystkim co jest związane z przepływem wiedzy. Podczas meetupu możesz z nim pogadać o Liberating Structures, o tym co dobrego ostatnio gotowałaś albo jakie masz rekordy na siłowni.

Olga Sikora - niegdyś urbanistka o zacięciu IT, dziś Scrum Masterka Engineering ART w Ørsted. Jej pasja do kreatywnego rozwiązywania problemów wzięła się z lat spędzonych nad planami miejskimi, gdzie wprowadzała techniki zwinne i User Experience. Uwielbia warsztaty i niekonwencjonalne metody. W prywatnym czasie jest domową szefową kuchni i fanką gier wszelkiego rodzaju.

Mikołaj Gajewski - twój przewodnik w Agile dżungli :)! Mistrz Scruma z miasta Warszawa i wielki fan zwinnego podejścia. Moja podróż biegnie od Ørsted przez Accenture i dwie mniejsze firmy, więc mam ogarnięty styl zwinności. Razem z Agile Warsaw rozkręciliśmy 3 warsztaty Liberating Structures, więc nie tylko gadam, ale też działam! Jeśli chcesz zbudować rewolucyjny zespół to jestem do usług!

Nagrania brak