Nieformalna grupa entuzjastów spotykająca się z grubsza co dwa tygodnie.

#274 [warsztat] Skuteczne radzenie sobie z konfliktem w zespołach zwinnych

2023-06-19

Agnieszka Zawadzka

W pracy AC, SM, PM, lidera prędzej czy później stajemy się świadkami lub stronami sytuacji konfliktowych. Jak w takich momentach zachować się profesjonalnie? Jak nawigować po kapryśnym morzu konfliktu, aby wyjść z sytuacji z wartością dodaną? Podczas warsztatu na case study przećwiczymy kilka technik nawigowania w konflikcie, po to aby skutecznie nim zarządzać.

Dla kogo jest ten meetup?

Na warsztat zapraszam członków i liderów zespołów IT, scrum masterów, PO-sów, agile coachów oraz wszystkich tych, którzy chcieliby lepiej zrozumieć konflikt i skuteczniej w nim nawigować.

Prelegenci:

Agnieszka Zawadzka: Na co dzień pełnię rolę Scrum Masterki w zwinnych zespołach. Jestem również mediatorką oraz trenerką kompetencji psycho-społecznych. Jestem fanką konfliktów 😊. Praca z konfliktem jest dla mnie zarazem fascynująca i wymagająca. Pozwala osiągać doskonałe rezultaty w procesie budowania współpracy i wzmacniania efektywności osobistej oraz zespołów w których pracujemy. Konflikt może tworzyć „twórczy ferment”, jak i mieć destrukcyjną siłę. Wierzę, ze możemy mieć wpływ na to, jak z niego skorzystamy.

Agnieszkę znajdziesz na Youtube - Relacyjny Scrum Master

Nagrania brak

Materiały ze spotkania