Nieformalna grupa entuzjastów spotykająca się z grubsza co dwa tygodnie.

#271 [spotkanie stacjonarne] Podstawy mediacji i rozwiązywania konfliktów w zespołach IT

2023-05-15

Agnieszka Zawadzka

Podczas interaktywnego wykładu zaproszę Cię do wejścia w buty mediatora. Postawimy hipotezy dotyczące rodzajów konfliktów w konkretnych sytuacjach, wziętych z życia zespołów IT. Porozmawiamy o znaczeniu hipotez w pracy z konfliktem i dopasujemy efektywne interwencje do różnych rodzajów sytuacji konfliktowych.

Dla kogo jest ten meetup?

Zapraszamy członków i liderów zespołów IT, Scrum Masterów, PO-sów, Agile Coachów oraz wszystkich tych, którzy chcieliby lepiej zrozumieć konflikt i skuteczniej nim zarządzać.

Prelegenci:

Agnieszka Zawadzka: Na co dzień pełnię rolę Scrum Masterki w zwinnych zespołach. Jestem również mediatorką oraz trenerką kompetencji psycho-społecznych. Jestem fanką konfliktów 😊. Praca z konfliktem jest dla mnie zarazem fascynująca i wymagająca. Pozwala osiągać doskonałe rezultaty w procesie budowania współpracy i wzmacniania efektywności osobistej oraz zespołów w których pracujemy. Konflikt może tworzyć „twórczy ferment”, jak i mieć destrukcyjną siłę. Wierzę, ze możemy mieć wpływ na to, jak z niego skorzystamy.

Nagrania brak

Materiały ze spotkania