Nieformalna grupa entuzjastów spotykająca się z grubsza co dwa tygodnie.

#270 Gry impro - rozwiń zwinne kompetencje

2023-05-08

Klaudia Komacka

Improwizacja pozwala “oswoić nieprzewidywalność”. Gdy wchodzisz w grę, mimo obaw przed porażką, krytyką czy niepewnością, budujesz zaufanie do siebie i partnerek/ów na scenie. Otwierasz się na kreatywny proces, pełen aktywnego słuchania, uważności i akceptacji. Czy to nie brzmi znajomo? :)

Zapraszam na warsztat, podczas którego wykorzystamy improwizację do rozwoju wielu umiejętności przydatnych w pracy zespołowej w świecie VUCA/BANI. W impro nie ma gotowego scenariusza, jest za to dużo niewiadomych: jaką postać odegramy, jakie będą dialogi i czy scena okaże się zabawna. Bądź na to gotów/gotowa! ;)

„Nic nie powstrzyma cię przed byciem kreatywnym tak efektywnie jak strach przed popełnieniem błędu”. John Cleese

Jest to warsztat dla: Warsztat jest dla wszystkich. Zapraszamy programistów, liderów, SM/AC…

Klaudia Komacka:

Agile&lean coach, trenerka, mentorka i profesjonalna coach. Od 2015 roku podążam drogą przywództwa służebnego, skupionego na potrzebach i rozwoju poszczególnych osób, zespołów i organizacji. W pracy interesuje mnie zarówno proces oparty na współpracy, jak i cel. W obszarze moich zaintersowań jest obecnie strategia umami, turkus i sociokracja oraz improwizacja. Często spotkasz mnie w górach, na rowerze lub w kajaku.

Materiały ze spotkania:

Nagrania brak