Nieformalna grupa entuzjastów spotykająca się z grubsza co dwa tygodnie.

#268 [spotkanie stacjonarne] Narzędzia i Agile vs typ organizacji—z czego kiedy warto korzystać?

2023-03-27

Dominika Ciszewska

Rola osoby odpowiedzialnej za rozumienie i stosowanie zwinności ma wiele różnych wydań, w zależności m.in. od modelu biznesowego organizacji, którą się wspiera.

Podczas tego spotkania przedstawię Wam konkretne narzędzia, z których korzystałam w pracy jako Scrum Masterka lub Agile Coachka z pojedynczymi zespołami lub obszarem/działem. Podzielę je na 3 kategorie użyteczności: software house, duży ecommerce oraz duża sieć sprzedaży (stacjonarna & online).

Omówię kontekst używania tych narzędzi, efekty stosowania oraz na co warto zwrócić uwagę. Zaproszę Was też do przećwiczenia części z nich na case’ach, które są dla Was aktualnie ważne.

Uwaga: Na spotkanie weźcie z sobą koniecznie coś do pisania – kartki i długopisy będą przydatne

Dla kogo jest ten meetup?

Jest to spotkanie dla wszystkich praktyczek i praktyków zwinności.

Prelegentka:

Dominika Ciszewska: z wykształcenia inżynierka, z pasji trenerka zwinności. Wielka fanka myślenia systemowego i precyzyjnej komunikacji. Orędowniczka odnoszenia się do danych oraz wczesnej weryfikacji hipotez. Jej zawodowy świat kręci się głównie wokół e-commerce’u, zadawania ludziom pytań oraz nazywania i upraszczania rzeczy. Prywatnie podróżniczka, miłośniczka przyrody i sportów wszelakich.

Nagrania brak