Nieformalna grupa entuzjastów spotykająca się z grubsza co dwa tygodnie.

#257 [warsztat stacjonarny cz2] 10 aspektów technicznych, które powinien znać SM

2022-11-07

Leszek Piątek

Zapraszam na drugą część warsztatów z technicznych aspektów, które warto aby znał każdy SM. Dołączyć może każdy - wiedza z pierwszej części warsztatu nie jest potrzebna. Poprzednio przeszliśmy pięć tematów, teraz bierzemy drugą połowę :)

Najlepszy kierowca jadący Matizem, jest dużo wolniejszy niż przeciętniak w bolidzie. Wasz super-team, ze świetną atmosferą, klimatem, otwartością i wartościami Scrumowymi, może jechać technologicznym Matizem. Z regresją manualną trwającą miesiąc, Apką budowaną lokalnie na komputerze architekta i wdrażaną ze strachem raz na kwartał. I jak tu reagować na zmiany rynku czy potrzeby naszych klientów? :) Jak tu “robić” Agile :) Na spotkaniu przejdziemy 5 aspektów technologicznych, które przydadzą się Scrum Masterom w skutecznym wspieraniu zespołów IT.

Jest to warsztat dla Scrum Masterów działających w IT. Jeżeli nie pracujesz z zespołem tworzącym oprogramowanie, temat może być dla Ciebie zbyt dużą abstrakcją :)

Prowadzący

Leszek Piątek - Od kilkunastu lat wspieram zespoły i organizacje w efektywnym dostarczaniu wartości. Moim nadrzędnym celem jest win-win-win (klienci-organizacja-zespół). Ufam, że każdy człowiek ma dobre intencje i działa w dobrej wierze, a większość błędów wynika z systemu. Poza tym lubię błędy. Zachęcam zespoły, żeby je popełniały. I o nich mówiły. I wyciągały wnioski. I popełniały kolejne :) Lubię Tolkiena i robię dobre wino.

Leszka można łapać na LinkedIn.

Nagrania brak