Nieformalna grupa entuzjastów spotykająca się z grubsza co dwa tygodnie.

#255 [warsztat stacjonarny] 10 aspektów technicznych, które powinien znać SM

2022-10-03

Leszek Piątek

Najlepszy kierowca jadący Matizem, jest dużo wolniejszy niż przeciętniak w bolidzie. Wasz super-team, ze świetną atmosferą, klimatem, otwartością i wartościami Scrumowymi, może jechać technologicznym Matizem. Z regresją manualną trwającą miesiąc, apką budowaną lokalnie na komputerze architekta i wdrażaną ze strachem raz na kwartał.
I jak tu reagować na zmiany rynku czy potrzeby naszych klientów? :) Jak tu “robić” Agile :)

Na spotkaniu przejdziemy 10 aspektów technologicznych, które przydadzą się Scrum Masterom w skutecznym wspieraniu zespołów IT.

Jest to warsztat dla Scrum Masterów działających w IT. Jeżeli nie pracujesz z zespołem tworzącym oprogramowanie, temat może być dla Ciebie zbyt dużą abstrakcją :)

Prowadzący

Leszek Piątek - Od kilkunastu lat wspieram zespoły i organizacje w efektywnym dostarczaniu wartości. Moim nadrzędnym celem jest win-win-win (klienci-organizacja-zespół). Ufam, że każdy człowiek ma dobre intencje i działa w dobrej wierze, a większość błędów wynika z systemu. Poza tym lubię błędy. Zachęcam zespoły, żeby je popełniały. I o nich mówiły. I wyciągały wnioski. I popełniały kolejne :) Lubię Tolkiena i robię dobre wino.

Leszka można łapać na LinkedIn.

Nagrania brak