Nieformalna grupa entuzjastów spotykająca się z grubsza co dwa tygodnie.

#254 [warsztat stacjonarny] Doświadcz Scruma

2022-07-18

Piotr Kuczyński, Radek Orszewski

W trakcie warsztatu zobaczycie jak działa Scrum biorąc udział w symulacji jego działania, doświadczycie w przyspieszonym tempie mechaniki Scruma oraz będziecie mieli okazję wyciągnąć wnioski dla siebie na przyszłość. Może czymś Was przy tej okazji zainspirujemy?

Jest to warsztat dla początkujących w Scrumie, tych którzy jeszcze Scruma nie doświadczyli i tych którzy docenia świeżą perspektywę dwóch poprzednich grup :)

Prowadzący

Piotr Kuczyński - W swojej ponad 10 letniej karierze poznał wiele kontekstów pracując m.in w branży finansowej i e-commerce. Posiada szeroką wiedzę z zakresu Agile , Lean, Six Sigma i chętnie wykorzystuje ją w praktyce. Uzdolniony facylitator oraz trener, potrafi stworzyć pozytywne środowisko do przyswajania wiedzy i praktycznego jej zastosowania. Od kilku lat zaangażowany we współtworzenie społeczności i facylitację Agile Coach Camp Poland czyli regularnego spotkania wyjazdowego praktyków Agile.

Twitter: @innomadaPK
LindkedIn

Radek Orszewski - jest coachem, konsultantem i trenerem Lean Agile. Od ponad 15 lat praktykuje wiele metod i narzędzi w organizacjach międzynarodowych w całej Europie. Jest Accredited Kanban Trainer (AKT) i posiada prestiżowy tytuł Accredited Kanban Consultant. Jest również doświadczonym praktykiem Scrum (CSP-SM & PO). W swojej samodzielnej pracy koncentruje się na optymalizacji przepływu wartości biznesowych poprzez włączenie wszystkich interesariuszy technicznych i nietechnicznych oraz współpracę z kadrą kierowniczą. Założył berliński i wrocławski meetup Lean Coffee, wykłada na Berlin CODE University, a od 2019 roku prowadzi podcast „Kanban przy kawie”.

LinkedIn
Twitter: @orszewski
Podcast “Kanban przy kawie”

Nagrania brak