Nieformalna grupa entuzjastów spotykająca się z grubsza co dwa tygodnie.

#251 [warsztat online] Gra symulacyjna Mine 4 Agile

2022-05-23

Marcin Kępka, Mariusz Baranowski

Gra symulacyjna “Mine 4 Agile” to warsztaty w wirtualnej rzeczywistości gry komputerowej, gdzie wcielamy się w zespół budujący miasteczko SnowTown. Uczestnicy będą mieli okazję zaplanować wspólnie z Burmistrzem miasteczka swoją pracę, doświadczyć czystej samoorganizacji i cieszyć się z wykonania wymaganych przez inwestora budowli i obiektów. Scenariusz warsztatu przygotowanego dla Agile Warsaw pozwoli uczestnikom lepiej zrozumieć Scrum-a i odkryć mechanizmy zwiększające efektywność zespołów.

Gra symulacyjna “Mine 4 Agile” jest dedykowany dla osób pracujących na co dzień w zwinnych zespołach (np. SM/AC, PO, Deweloper) lub osób zarządzających zespołami (Team Leader, Dyrektor, Manager)

Prowadząca o sobie:

Marcin Kępka - Scrum Master z sercem do ludzi i cierpliwością do zmian. Od 20 lat pracuję w IT w obszarze wytwarzania oprogramowania. Miałem okazję wypróbować wiele różnych podejść do realizacji projektów, ale tak naprawdę moje serce i umysł zdobył agile. Ta fascynacja trwa już wiele lat, podczas których miałem przyjemność towarzyszyć zespołom w ich drodze do zwinności. Na codzień pracuję z Deweloperami, Product Ownerami i menadżerami. Wyznaję zasadę, że ludzie pracują tak, jak im otoczenie pozwala, dlatego wspieram również transformację organizacji w kierunku większej zwinności.

Mariusz Baranowski - Certyfikowany scrum master & freak agilowy. Kiedyś event manager realizujący wydarzenia w Polsce i Europie, absolwent Politechniki Warszawskiej, obecnie spełniony servant leader. Mocno wierzę, że efektywna komunikacja jest najczęstszym problem spotykanym w zespołach i organizacji, a jednocześnie najmocniej wpływa ona na ich sukces. Dlatego pomagam zespołom odkryć potencjał drzemiący w nich i uwolnić energię niezbędną do realizacji celów. Na co dzień pracuję z zespołami scrumowymi i kanbanowymi oraz wspieram organizację w zwinnej przemianie krzewiąc hasło Just Do IT.

Nagrania brak