Nieformalna grupa entuzjastów spotykająca się z grubsza co dwa tygodnie.

#245 Oswoić, zrozumieć i rozwiązać konflikty

2022-03-09

Ola Tarajko

Warsztat pt. “Oswoić, zrozumieć i rozwiązać konflikty”

Skakanie sobie do oczu, przedłużające się milczenie, rzucone w poczuciu rezygnacji “a niech Wam będzie”. Znasz takie sytuacje? Jeśli tak, to masz lub miałaś/-eś do czynienia z konfliktem. Sam konflikt nie jest ani dobry, ani zły, po prostu się zdarza - ważne jest to, jak na niego reagujemy i jakie strategie rozwiązania wybieramy.

Te warsztaty są dla Ciebie, jeśli chcesz:

oswoić konflikty i przestać się ich obawiać, zdobyć lub pogłębić wiedzę, czym jest konflikt, jakie są rodzaje konfliktów oraz strategie ich rozwiązywania, zrozumieć, jakie są potencjalne źródła konfliktów i kiedy się najczęściej pojawiają, przyjrzeć się własnym sposobom rozwiązywania konfliktów w oparciu o model Extended DISC, poznać i trenować narzędzia komunikacyjne wspierające efektywne rozwiązywanie konfliktów, przećwiczyć adekwatne reakcje na sytuacje konfliktowe (w pracy i w życiu prywatnym), przepracować swoje case study.

Ola o sobie:

Zanim zostałam Agile Coachem w Allegro, pełniłam zawodowo różne role: m.in. nauczycielki języka polskiego, rzecznika studenta czy specjalistki od administracji. Co łączy wszystkie te doświadczenia? To, że od zawsze lubię pomagać, doradzać i dzielić się wiedzą. A czego nie lubię? Zamiatania trudnych spraw pod dywan. I właśnie dlatego nie boję się mówić głośno o konfliktach. Prywatnie obsesyjnie czytam, kocham teatr i jestem balkonową ogrodniczką :)

Ola na LinkedIn


Nagrania brak