Nieformalna grupa entuzjastów spotykająca się z grubsza co dwa tygodnie.

#240 Słowa obce. Słowa wspólne. Aktywne słuchanie w zespole. Jak budować relacje w zespole bazując na aktywnym słuchaniu?

2021-12-20

Tobiasz Majstrenko

Usłysz czego nie mówi Twój zespół. Zazwyczaj to szczegóły w rozmowie decydują o budowaniu relacji lub jej braku. Aktywne słuchanie to inaczej zadanie właściwych pytań we właściwym czasie. Albo. Powiedzenie właściwych słów w właściwym momencie. Jak usłyszeć to co kluczowe dla pracy zespołowej? Jak znaleźć się w zespole z własnymi pomysłami i przestrzenią na pomysły wybory innych? Jak aktywne słuchanie sprawia, że obce, różne staje się wspólne?

Tobiasz Majstrenko

Trener aktywnego słuchania, z wykształcenia specjalista komunikacji społecznej. Pracuje jako trener zarówno w biznesie. Przez lata także trener w zakresie profilaktyki uzależnień (uczniowie, nauczyciele, rodzice) . Zespoły, obsługa, klienta, sprzedaż to jego obszary. Prywatnie miłośnik gier fabularnych, literatury science fiction i szczęśliwy właściciel dwóch świnek morskich. 7.kierowane do liderów ale też osób pracujących w zespole. Dotyczy ono każdego kto chce zwiększyć swoje zadowolenie ze współpracy w zespole i zauważa, ze serce zespołu tworzą relacje między ludźmi a nie odgórne zasady procedury.

Nagranie