Nieformalna grupa entuzjastów spotykająca się z grubsza co dwa tygodnie.

#234 [warsztat] Bring Your Own Problem — Lean Coffee

2021-09-27

Ewa Koprowska

Wszystko rozpoczęło się w 2009 roku w Seattle…. ;)

“Lean Coffee to ustrukturyzowane, lecz pozbawione agendy spotkanie. Uczestniczy zbierają się, budują agendę i rozpoczynają rozmowę. Konwersacje są ukierunkowane i produktywne, ponieważ agenda spotkania została wygenerowana demokratycznie.”

Agile Warsaw wraca na salę i zaprasza na szczupłą kawę. Każdy z Was może przynieść swój temat. Wspólnie stworzymy agendę. Wspólnie zdecydujemy o tym kiedy wyczerpaliśmy temat i pora przejść do kolejnego. To naprawdę takie proste.

Dla kogo?

Warsztaty przyniosą wartość każdemu, kto chce przedyskutować w zwinnym gronie swój problem lub wyzwanie - niezależnie od roli czy doświadczenia.

Jak wybieramy uczestników (mamy limit 30 osób na sali)

Lista oczekujących będzie otwarta do piątku 24 września godz 20:00. Wybrane osoby zaprosimy po godzinie 20:00 w piątek 24 września. Weźmiemy pod uwagę kolejność zapisów i przypadki niestawienia się - „nołszoły”.

Nasz gospodarz wymaga od nas imiennej listy uczestników, zadbajcie proszę aby Wasze imiona i nazwiska pojawiły się w opisie na meetup.

Jeśli nie będziesz mógł uczestniczyć - daj nam znać. Rejestrujemy sytuacje, kiedy ktoś się zapisuje i nie pojawia. W ten sposób okazujemy szacunek osobom, które przychodzą przewidywalnie i nie „marnują” miejsc na warsztatach o ograniczonej ilości uczestników.

Facylitatorzy

Warsztat poprowadzi Ewa Koprowska :)

Nagrania brak