Nieformalna grupa entuzjastów spotykająca się z grubsza co dwa tygodnie.

#231 [warsztat] Empatia w pracy - wybór czy konieczność? O NVC w życiu zawodowym i nie tylko.

2021-05-10

Paulina Orbitowska-Fernandez

Zależy Tobie na efektywnej komunikacji w zespole? Zastanawiasz się, jak być szczerym i jednocześnie dbać o dialog i zaufanie?

Podczas naszego spotkania przyjrzymy się temu, czym jest empatia w NVC i jak wspiera nasze relacje zawodowe tak, by były bardziej skuteczne oraz wspierały poczucie bezpieczeństwa emocjonalnego, które przekłada się na naszą motywację wewnętrzną i innowacyjność.

Główne cele warsztatu to:

Ten warsztat jest dla wszystkich tych, którym zależy na szacunku, rozwiązywaniu konfliktów z zastosowaniem zasady typu win-win oraz współpracy w zespole ( oraz w domu).

Paulina Orbitowska-Fernandez

Certyfikowana trenerka Porozumienia bez Przemocy ( ang. Nonviolent Communication, NVC) oraz eduScruma, Business & Life Coach, Facylitatorka Systemowej Transformacji opartej na NVC i neurobiologii, mediatorka. Prowadzi zajęcia ze studentami z zakresu komunikacji międzykulturowej na Uniwersytecie Warszawskim. Prowadzi warsztaty, wykłady, sesje indywidualne w biznesie, edukacji, organizacji pozarządowych oraz sesje indywidualne w języku polskim i angielskim. Współtworzy zespół Empathic Way Europe www.empathiceurope.com, eduScrum Polska www.eduscrum.info oraz akcję #WidzęCzłowieka www.widzeczlowieka.pl.

Więcej o Paulinie można znaleźć na stronie www.paulinaorbitowska.pl

Nagrania brak

Materiały ze spotkania