Nieformalna grupa entuzjastów spotykająca się z grubsza co dwa tygodnie.

#218 [warsztat] "Flow is the King"

2020-12-07

Jerzy Stawicki, Rafał Zalewski, Maciej Jarosz, Anna Sikorska

Już Napoleon na pytanie czego potrzeba do zwycięstwa w wojnie odpowiedział: po pierwsze flow, po drugie flow, po trzecie … flow. Podczas warsztatu - idąc tropem Napoleona - kilkuosobowe zespoły będą rywalizować w grze „Flow is the King” o najlepsze rezultaty biznesowe swojej pracy. Poznacie, precyzyjniej mówiąc doświadczycie czym jest angielski flow, czyli po polsku przepływ, odkryjecie co go utrudnia i wymyślicie co trzeba (z)robić by dzięki płynnemu i stabilnemu przepływowi uzyskać ponad oczekiwane rezultaty biznesowe. Odkryjecie potęgę doskonalenia we współpracy, jak i współpracy w doskonaleniu, a także potęgę ewolucji drogą eksperymentów. I może też poznacie najważniejsze miary przepływu. Będzie się działo.

Dr Jerzy Stawicki

Konsultant i trener w obszarze zarządzania i przywództwa, zarządzania projektami i portfelem projektów oraz metod zwinnych z ponad 25-letnim doświadczeniem. Pomaga menedżerom, zespołom i firmom pracować mądrzej i efektywniej. Fan łączenia metod tradycyjnych, zwinnych oraz TOC i łańcucha krytycznego w zarządzaniu projektami. Wielki miłośnik metody Kanban. Współtwórca Akademii Per Se. Podróżnik i praktykujący stoik.

Rafał Zalewski

Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami IT i tworzeniu oprogramowania. Były programista, posiada silne zaplecze techniczne na temat wielu języków programowania, baz danych, urządzeń mobilnych i rozwiązań chmurowych. Posiada bardzo dobre umiejętności organizacyjne, umiejętność zrozumienia złożonych informacji, oceny wymagań i zrozumienia wymagań biznesowych. Współtwórca Akademii Per Se. Fan książek „High Output Management” Andrew S. Grove i „Negotiation Genius” Deepak Malhotra.

Maciej Jarosz

Jest przedsiębiorcą w ramach Global Entrepreneurs, ambasadorem DevOps Institute, trenerem DevOps, Liberating Structures oraz facylitacji biznesowej. Od stycznia 2019 organizuje wydarzenia Liberating Structures tak w Polsce jak i poza. Twórca piewszej w Polsce formuły Warsztatu Immersyjnego Liberating Structures. Wcześniej zajmował się zarządzaniem SLA (ITIL) oraz pracował jako Scrum Master. Z ciekawostek - posiad 15 certyfikatów.

Anna Krystyna Sikorska

Trener i konsultant Tameflow - czyli podejścia gdzie Flow jest rzeczywiście najważniejszy (King, Queen or Supreme Being) ponieważ jesteśmy skoncentrowani na osiągnięciu najwyższej wydajności organizacyjnej przy zachowaniu dobrego samopoczucia wszystkich członków zespołu (Tameflow is the Philosopher King).

Nagrania brak