Nieformalna grupa entuzjastów spotykająca się z grubsza co dwa tygodnie.

#153 Wizualny Scrum i zwinna transformacja

2018-05-07

Dominika Sękowska, Paweł Olchowik

Cześć. Jesteśmy dwójką Scrum Masterów, którzy od czasu do czasu przemycają różne techniki wizualnego myślenia w swojej codziennej pracy na poziomie zespołu, interakcji między zespołami oraz całej organizacji. Zebraliśmy swoje dotychczasowe doświadczenia i ubraliśmy je w garść praktycznych porad dla osób, które chciałyby zacząć więcej pracować z flipchartami, jednocześnie wspierając swoją firmę na drodze ku Zwinności przez duże “Z” :-)

Nasze warsztato- przemówienie kierujemy raczej do osób początkujących, które jeszcze nie są zbyt chętne do sięgania po markera przy każdej możliwej okazji. Będziemy Was przekonywać, że warto to robić. Że osoba z markerem może spowodować sporo pozytywnego zamieszania, poprzez transparentne unaocznienie niewygodnych aspektów rzeczywistości. Damy też Wam kilka sugestii co do dalszych kierunków “zwiedzania” tego tematu.

Prośba do uczestników - zabierzcie ze sobą ulubiony długopis, marker, flamaster, ołówek lub inny “przedmiot do robienia notatek”. Przyda się w trakcie warsztatowej części naszego spotkania :-)

Zapraszamy!
Dominika i Paweł

Nagrania brak